Mapa školy

11.2.2022

Milí žáci, učitelé, rodiče, vychovatelé a provozní zaměstnanci,

cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojení. Zda se nám to daří a co bychom případně měli změnit, nám musíte říct vy, kteří jste do chodu školy zapojení. Proto jsme si nechali od společnosti Scio připravit dotazník, který vám předkládáme, a prosíme o jeho vyplnění. Důležité jsou pro nás vaše třeba i nepříjemné připomínky, nad kterými se tak můžeme zamyslet.

Šetření probíhá elektronickou formou, přístup do dotazníku vám posíláme společně s touto zprávou. Za každé dítě ve škole vyplňte vždy jen jeden dotazník (máte-li na naší škole více dětí, prosíme vyplnit za každé dítě jeden dotazník pod správným kódem pro příslušnou třídu, případně budovu: budova 1 – Ruzyně, budova 2 – Bělohorská).

Do kdy: Elektronický dotazník prosím vyplňte nejpozději do 28. 2.

Odpovědi se ukládají průběžně, po jeho vyplnění již není nic dalšího potřeba.

Anonymita: Šetření je připraveno tak, abyste mohli své názory vyjádřit bez obav ze zneužití.

Výsledky šetření zveřejníme na webu školy a budeme vás o nich informovat.

Děkujeme za vaše názory i vaši pomoc. Vážíme si, že jste věnovali svůj čas na vyplnění dotazníku.