Pomoc rodinám s dětmi na Praze 6 - příspěvek na stravování - leden a únor

4.1.2023

v přílohách naleznete dokumentaci k realizaci pokračujícího projektu Pomoc rodinám s dětmi na Praze 6 - příspěvek na stravování za leden a únorPokud budete mít zájem nabídku na příspěvek využít, postupujte podle přiložené metodiky. Vyplněné žádosti odevzdávejte osobně v pracovní dny od 7:30 do 14:30 hod. v kanceláři školy nebo datovou schránkou 9w63c4u. Pozor - termín odevzdání vyplněné a podepsané žádosti je již 10. 1. 2023!.

leden, unor - informace pro rodice ke zverejneni.docx

leden, unor - metodika 2023.docx

leden, unor - zadost o prominuti uhrady 2023.docx

Žádáme rodiče, kteří si zažádají o příspěvek na stravování za měsíc leden a únor, aby na tyto dva měsíce provedli platbu obědů obvyklým způsobem. Peníze jim budou následně vráceny podle skutečného počtu odebraných obědů. Zároveň žádáme žáky o důsledné čipování obědů, neboť pouze tímto způsobem prokazatelně odebrané obědy mohou býti následně proplaceny.