Pomoc rodinám s dětmi na Praze 6 - příspěvek na stravování

v přílohách naleznete dokumentaci k realizaci projektu Pomoc rodinám s dětmi na Praze 6 - příspěvek na stravování za listopad a prosinec.Pokud budete mít zájem nabídku na příspěvek využít, postupujte podle metodiky. Vyplněné žádosti odevzdávejte osobně v pracovní dny od 7:30 do 14:30 hod. v kanceláři školy nebo datovou schránkou 9w63c4u. Termín odevzdání vyplněné a podepsané žádosti je do 25. 11. 2022.

6 - Metodika.docx

7 - Informace pro rodice.docx

1- Zadost o prominuti uhrady.docx

02_MS_T.G.Masaryka_pracoviste_Ryzune_info_povinnost_prispevek_na_stravu_11_22.docx

Žádáme rodiče, kteří si zažádali o příspěvek na stravování za měsíc listopad a prosinec, aby na tyto dva měsíce provedli platbu obědů obvyklým způsobem. Peníze jim budou následně vráceny v polovině ledna podle skutečného počtu odebraných obědů. Zároveň žádáme žáky o důsledné čipování obědů, neboť pouze tímto způsobem prokazatelně odebrané obědy mohou býti následně proplaceny.