Úspěchy a poděkování školní rok 2018/2019

26.9.2017

ŘÍJEN

8. 10. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy ve fotbale v rámci poháru pražských škol. Naši starší žáci (8. a 9. ročník) vyhráli svoji skupinu a postoupili do finále škol Prahy 6.

12. 10. Ještě jednou o úspěchu ve fotbale. Chlapci ve finále zabojovali , ale medaili bohužel nepřivezli.

15. 10.  Opět poděkování za úspěšnou reprezentaci školy ve florbale. V kategorii starších dívek (8. a 9. r.), jsme postoupili opět do finále.

19. 10. Děvčata nezklamala a vybojovala stříbrné medaile. Ještě jednou obrovské díky.

LISTOPAD

Tento měsíc byl pro změnu věnován turnaji ve florbale chlapců. Nás nesmírně těší, že mladší žáci vybojovali postup do finále Prahy 6.

16. 11. Obrovský úspěch před početným publikem. Kluci zabojovali a finále Prahy 6 vyhráli. Tento výsledek je opravňuje reprezentovat Prahu 6 v krajském kole, které se bude konat v prosinci.

PROSINEC

10. 12. Ve finále Prahy se chlapcům již na medaile nepodařilo dosáhnout. Po bojovném výkonu se rozloučili se soutěží a můžou být na svůj úspěch hrdí.

ÚNOR

Máme radost, že poděkování za vzornou reprezentaci školy nesouvisí pouze se sportem. Obrovského úspěchu dosáhl žák pátého ročníku, který vyhrál obvodní kolo matematické olympiády, a to s plným počtem bodů.

Gratulujeme a přejeme stejný úspěch u přijímacích zkoušek.

12. 2. A je tu opět úspěch ze sportovní oblasti. Mladší chlapci postoupili do finále na Praze 6 ve futsale.

26. 2. Postupem příjemně překvapili i starší žáci.

28. 2. Finálový den - o tom, že mladší žáci získají medaili, jsme byli přesvědčeni. Výkon, který předevedli, si po právu zasloužil medaili nejcenější. Děkujeme za první místo na Praze 6. Bohužel tato soutěž není postupová, takže v celopražském kole již další pěkné umístění získat nemohou.

Ve finále zabojovali i starší žáci a obsadili nádherné třetí místo. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

BŘEZEN

7. 3. Dnes dorazila výsledková listina obvodního kola zeměpisné olympiády. Nesmírnou radost nám udělalo umístění našich šesťáků, kteří obsadili 5., 6. a 10. místo. Před nimi byli pouze studenti víceletých gymnázií.

Dobře si vedl i žák sedmého ročníku, který obsadil 6. místo v kategorii 7. ročníků.

Všem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

13. 3. Děkujeme skupině žáků 8. ročníku za účast v projektu Naši sousedé, který vyhlašuje organizace Post Bellum. Tohoto projektu se zúčastňujeme již poněkolikáté, ale nikdy tým nepracoval s takovým nasazením. Projektu věnovali spoustu svého volného času a výsledkem bylo nejlepší umístění za dobu trvání tohoto projektu, a to čtvrté místo. Poděkování si zaslouží i vedoucí týmu Z. Drasslarová a A. Kopejtková. K poděkování od vedení školy se připojil i sám pamětník, který poslal nádherný dopis, kterého si moc vážíme.

DUBEN

Velkého úspěchu dosáhl žák osmého ročníku v biologické olympiádě, který si čtvrtým místem v obvodním kole zajistil účast v krajském kole, a tím navázal na předchozí úspěchy žáků v této soutěži.

I v matematické olympiádě jsme zaznamenali úspěch. V kategorii pátých ročníků muáme vítěze této olympiády. Gratulujeme a přejeme úspěšné studium na víceletém gymnáziu.

Další úspěchy jsme zaznamenali opět na sportovním poli. V dubnu proběhl Nebušický běh a orientační běh Hvězdou. Žáci přivezli jednu zlatou a jednu stříbrnou medaili.

Všem děkujeme za reprezentaci školy.

KVĚTEN

Tento měsíc získaly dvě žákyně ocenění starosty Prahy 6. Obě reprezentují školu v mimoškolních aktivitách a mají výborné studijní výsledky.

ČERVEN

Stalo se již tradicí, že na školní akademii převezmou někteří žáci ocenění ředitelkou školy. Adeptů bylo letos hodně, neboť úspěchů bylo též hodně. Celkově si ocenění odnese 19 žáků, kteří při reprezentaci školy přivezli z různých soutěží první místa.