Pomoc rodinám s dětmi - příspěvek na stravování

Vážení rodiče,
v přílohách naleznete dokumentaci k realizaci projektu Pomoc rodinám s dětmi na Praze 6 - příspěvek na stravování za listopad a prosinec.Pokud budete mít zájem nabídku na příspěvek využít, postupujte podle metodiky. Vyplněné žádosti odevzdávejte osobně v pracovní dny od 7:30 do 14:30 hod. v kanceláři školy nebo datovou schránkou 9w63c4u. Termín odevzdání vyplněné a podepsané žádosti je do 10.1.2023.

  

 1-_Zadost_o_prominuti_uhrady_2023 (1).docx

 

Informace_pro_rodice_ke_zverejneni.docx

 

_Metodika_2023.docx

 

 

MATEŘSKÁ ŠKOLA BUDE UZAVŘENA OD 23.12.2022 - 2.1.2023

 

 

Informace o aplikaci LYFLE - Školka do kapsy
 
 
-  aplikace pro komunikaci školky a rodičů, nástěnka v kapse

 


V LYFLE se shromažďují všechny důležité informace ze školky. Veškerá oznámení, fotografie, dokumenty a omluvenky svých dětí tak máte k dispozici kdykoliv jen chcete. Fotky se přehledně třídí podle měsíců v panelu fotek a i soubory nebo ankety mají své zvláštní místo. V aplikaci tak najdete na mobilu i na počítači vše, co zrovna hledáte. 

Omluvenky a docházka

K vytvoření omluvenky stačí několik kliknutí. Učitelka si ji vyzvedne, jakmile bude mít chvilku času. Konec ranních telefonátů, obsazených linek nebo psaní únavných sms. Docházka je poté dostupná učitelkám v denních i měsíčních přehledech a lze v ní interaktivně odškrtávat děti, které již do školy přišly. LYFLE šetří práci školce i rodičům.

Ankety, zprávy a zpětná vazba
Učitelky mohou vytvářet ankety a rodiče na ně mohou bleskově reagovat. Není potřeba být na počítači - vše vytvoříte nebo vyplníte i na mobilu! Rodiče také reagují srdíčkem na ta nejmilejší oznámení. Školka tak neustále ví, co rodiče nejvíce zajímá a jaký obsah by rádi dostávali v budoucnu. A mezi sebou si klidně můžete napsat soukromou zprávu. Ať již reagujete na oznámení nebo potřebujete něco vyřešit - LYFLE je místo, kam se obrátit.

Ochrana soukromí

Komunikace v LYFLE je neveřejná a přístup do aplikace mají jen školou ověření uživatelé; Vaše údaje nejsou nikde dostupné a ani rodiče je mezi sebou je nevidí. Veškerá data jsou při přenosu šifrována, LYFLE je tak mnohem bezpečnější než klasické kanály, které škola ke komunikaci s rodiči běžně používá.