Úspěchy a poděkování školní rok 2014/2015

26.6.2017

ROK 2015

LEDEN

Matematická olympiáda - kategorie 5.ročník

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy Danu Jirkovskému, který obsadil v obvodním kole 3.místo.

 

Pololetní hodnocení

Gratulujeme všem žákům, kteří mají vyznamenání a přejem další pěkné studijní výsledky

první stupeň: 1. - 3.r. 100%, 4.r. 86%, 5.r. 82%

druhý stupeň: celkem 43 %

ÚNOR

olympiáda v českém jazyce - kategorie 8.r.

Děkujeme za vzornou reprzentaci školy Tereze Lacmanové a Nikol Pošíkové, které se staly úspěšnými řešiteli.

BŘEZEN

Matematická soutěž Šikula

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy žákům pátého ročníku Markétě Majerové, Davidu Senčákovi a Nikol Řehořkové. Všichni se stali úspěšnými řešiteli.

DUBEN

Matematická soutěž Klokan

I v letošním roce jsme se již poněkolikáté zúčastnili této soutěže, a to ve všech kategoriích od druhé až po devátou třídu. Velice hezkých výsledků dosáhli: Daniel Kořistka, Aneta Hodíková, Daniel Jirkovský, Jan Hordóssy a David Koňařík. Děkujeme za doibrou reprezentaci školy.

Soutěž v programování

Gratulujeme Davidu Koňaříkovi za první místo nejen v obvodním kole této soutěže, ale též za vítězství v celopražském kole, odkud posupuje do celorepublikového kola.

Nebušický běh

Děkujeme všem sportovcům, kteří se zúčastnili tohoto přespolního běhu, obzvlášť Kubovi Řehákovi, který ve své kategorii 4. - 5.r. vyhrál ( je žákem 4.C) a dále dívkám a chlapcům devátého ročníku, kteří dobře zvládli náročnou trať.

KVĚTEN

Biologická olympiáda - kategorie 7.r. a 8.r.

Gratulujeme Hance Skořepové  a Nikol Pošíkové za postup z obvodního kola do celopražského, kde budou reprezentovat nejen naší školu, ale též Prahu 6.

Přijímací řízení

Veliká gratulace všem deváťákům, neboť se v prvním kole dostali na školy, které si vybrali jako první, tzn. na školy kde většinou skládali přijímací zkoušky a tím potvrdili dobrou připravenost ze základní školy. Zároveň nás dobře reprezentovali a vyučujícím dali velice pěknou zpětnou vazbu  pro vzdělávací proces.

Přijímaci řízení - víceletá gymnázia

Též gratulujeme žákům, kteří se dostali na víceletá gymnázia, i když nám je trochu líto, že přijdeme o dobré studenty. Určitě přejeme ať se vám daří a získané vědomosti z naší školy vám dobře poslouží k dalšímu vzdělávání.

Helpík

Děkujeme za pěknou reprezentaci školy v soutěži 5.r. zaměřenou na poskytování první pomoci a znalost našeho záchranného systému.

Čtenář Škola využila nabídky společnosti SCIO, otestovat žáky 4.ročníku v oblasti čtenářské gramotnosti. Celkové výsledky výrazně převyšují úroveň 4.ročníku v ČR. Gratulujeme Adamu Celerýnovi, který je v této oblasti hodnocen jako specialista se 100 procentním výsledkem. testování se zúčastnilo celkem 5383 žáků z ČR a Adam je všechny porazil.

V oblasti českého jazyka jsme dosáhli i velmi pěkného výsledku v 6.ročníku, kde patříme mezi 10 procent nejlépe hodnocených škol.

 

Beseda - cyklistika

29.5. žáci osmého ročníku v rámci týdne aktivit si pozvali Lukáše Bernátha z agentury Plácnem si. Žáci se dozvěděli spoustu zajímavostí z oblasti cyklistického sportu, dále získali informace o novinkách  - nejmodernější trendy ve vybavení a konstrukci kol, zároveň přednášející  neopomněli zdůraznit bezpečnost a povinnosti cyklistů. Děkujeme za výbornou besedu a určitě využijeme tuto agenturu na další spolupráci.

ČERVEN

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy Davidu Koňaříkovi, který postoupil z krajského kola do celorepublikového v oblasti programování

Gratulujeme všem žákům, kteří získali vyznamenání. Na druhém stupni se to podařilo 35 % žáků.