Informace ke znovuotevření školní jídelny

10.10.2024

CZ_1-Prvni_prihlaseni.pdf

UA_1-Prvni_prihlaseni.pdf

CZ_2-Objednavka_jidla_v_ZS (1).pdf

UA_2-Objednavka_jidla_v_ZS.pdf

CZ_4-Prohlizeni_historie (1).pdf

UA_4-Prohlizeni_historie.pdf

CZ_5-Platby_za_jidlo.pdf

UA_5-Platby_za_jidlo.pdf

ve čtvrtek 10. 10. proběhla úspěšně kontrola stavby stavebním úřadem a Hygienickou stanicí hlavního města Prahy. Od pondělí 14. 10. je tak možné obnovit stravování žáků v naší školní jídelně. Teprve nyní vám tak můžeme poskytnout další informace:

Žák přihlášený ke stravování musí mít zakoupený čip. Většina žáků školy má již čip z loňského školního roku, který zůstává v platnosti.

Nový čip (týká se žáků prvních ročníků a nových žáků školy) bude možné zaplatit od pátku 11. 10. v kanceláři vedoucí školní jídelny (kancelář naleznete v přízemí žluté budovy druhého stupně u jídelny). Cena zálohy za čip je 150 Kč.

Rodiče žáků prvních tříd mohou peníze poslat po dítěti v nadepsané obálce (tu obdrží v pátek 11. 10. od své třídní učitelky). V pondělí ráno tuto obálku odevzdají zpět třídní učitelce. Čip jim poté bude vydán během dopoledne nebo samotného oběda.

Po dobu probíhající rekonstrukce byly všem žákům obědy automaticky odhlášeny. Tento stav přednastaveného odhlášení obědů zůstane zachován do konce října. Zájemci si tak musí v elektronickém systému oběd objednat. V současnosti systém stále ještě umožňuje objednání obědů pouze tři dny předem. Systém bude firmou přenastaven v pátek 11. 10. kolem poledne tak, aby bylo možno objednat oběd i den předem. Prosíme tak rodiče, aby s objednáním obědů počkali až do pátečního odpoledne nebo na víkend. Můžeme rodiče ujistit - v případě, že by v prvních dnech provozu dítě z jakéhokoli důvodu nemělo u sebe čip, přesto oběd dostane.

Od začátku listopadu se pak škola vrátí k původnímu systému, kdy žáci budou mít naopak obědy automaticky přihlášené a pouze v případě jejich absence budou rodiče muset obědy odhlásit.

Veškeré doplňující dotazy můžete směřovat na vedoucí školní jídelny - kontakty:

jidelnaruzyne@seznam.cz

737 329 148

Děkujeme za vstřícnost a trpělivost po dobu rekonstrukce a v prvních dnech obnoveného zahájení provozu školní jídelny.