Vážení rodiče,

v příloze zveřejňujeme seznam dětí přijatých k základnímu vzdělávání od školního roku 2024/2025. Pokud vaše dítě nebylo přijato, rozhodnutí o nepřijetí vám bude zasláno poštou nebo datovou schránkou.

V případě přijetí dítěte si vás dovolujeme upozornit na blížící se termín odevzdání zápisového lístku - ve středu 22. 5. od 14:00 do 16:00 hod. Z organizačních důvodů bude možné lístek odevzdat pouze v kanceláři hlavní budovy školy (žluté) na adrese náměstí Českého povstání 6/511, kde vám bude zároveň předáno rozhodnutí o přijetí. Pokud jste hlásili dítě na více škol, máte možnost podepsat tzv. zpětvzetí, kterým zplnomocníte vedení školy k vyřízení potřebné dokumentace mezi jednotlivými školami.

Ruzyně:

Akce předškolák (dobrovolná) - setkání budoucích přijatých prvňáků - se uskuteční ve středu 29. 5. v 16:00 hod. v budově prvího stupně (růžové). S sebou přezůvky a penál.

První informativní schůzka rodičů s budoucími třídními učitelkami (účast žádoucí) se uskuteční ve středu 5. 6. v 16:30 hod. v budově prvního stupně (růžové). 

Bělohorská:

Akce předškolák (dobrovolná) - setkání budoucích přijatých prvňáků - se uskuteční ve středu 5. 6. v 16:00 hod. v budově Bělohorská. S sebou přezůvky a penál.

První informativní schůzka rodičů s budoucími třídní učitelkou (účast žádoucí) se uskuteční ve středu 12. 6. v 16:00 hod. v budově Bělohorská. 

Těšíme se na další vzájemnou spolupráci.